GRIZZLY professional s.r.o.

Profesionalita, Spoľahlivosť, Zodpovedný prístup pri podrezávaní vlhkého muriva

 

Sme lídrom v oblasti sanácie muriva

Máme viac ako 20 kmeňových zamestnancov. V rámci partnerskej spolupráce s tými najlepšími rozvíjame naše aktivity na profesionálnej úrovni.

Ročne realizujeme sanáciu muriva na viac ako 200 objektoch, medzi ktoré patria kultúrne pamiatky, sakrálne stavby, rodinné domy, bytové domy, administratívne objekty, obecné úrady, školy a podobne.

Všetci naši pracovníci sú riadne vyškolení, majú zabezpečované pravidelné BOZP a používajú profesionálne strojné zariadenia.

Sme držiteľmi certifikátov kvality ISO 9001, ISO 14001 a ISO45001 vydaných nemeckou akreditačnou spoločnosťou TÜV SÜD.

Bola nám udelená licencia pre sanáciu muriva od Slovenskej komory pre sanáciu muriva, nakoľko naše práce vykonávame kvalitne, precízne a podľa schválených technologických postupov.

Naša spoločnosť má vlastnú divíziu pre výskum, vývoj a výrobu strojných technológií a chémie pre sanáciu muriva. Hlavným úspechom v roku 2017 je uvedenie prvej špeciálnej lanovej píly na podrezávanie muriva Ultimate WS pro, ktorá svojimi kvalitami predstihla všetky doteraz dostupné stroje na trhu.

Ďalším veľkým úspechom je vytvorenie nového injektážného krému pre sanáciu muriva pod obchodným menom „AQUAPROTECT nano“. Tento jedinečný krém hydrofobizuje materiál na molekulárnej úrovni a tým sa stáva maximálne voduodpudivý.

Vlastníme niekoľko patentov a ochranných známok v oblasti sanácie muriva a budujeme modernú spoločnosť, inovatívne výrobky a nové štandardy v našej oblasti.

Vytvárame nové štandardy

9

Vyvíjame vlastné výrobky

AQUAPROTECT nano, AQUAPROTECT fix, AQUAPROTECT xPE, AQUAPROTECT INOX, AQUAPROTECT na sanáciu

9

Zavádzame nové technológie

Izoláciu muriva realizujeme profesionálnymi strojnými zariadeniami, ktoré sú navrhované a vyrábané našou spoločnosťou – divíziou vývoja a výroby.

9

Máme oprávnenia

Sme jedinými držiteľmi certifikátov kvality ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 45001 v oblasti podrezávania muriva na Slovensku.
Taktiež sme držiteľmi najvyššej licencie od Slovenskej komory pre sanáciu muriva.
Všetci naši pracovníci sú riadne vyškolení a držiteľmi právoplatných osvedčení.

aquaprotect-grizzly

rokov skúseností

zrealizovaných projektov

kmeňových zamestnancov

spolupracujúcich firiem

Kvalita a trvalá hodnota vykonaných prác je pre nás prioritou.”

Pavol Práznovský – CEO

Vyriešime problém s vlhnúcim murivom

Dom a jeho murivo je mokré, páchne plesňou, prípadne zateká priamo vodou, ktorá sa drží v budove, vytvára viditeľné povlaky a stierka sa narúša práve pôsobením vody. V čase častejších prehánok sa povlaky na stenách zvýrazňujú. Toto je zopár príznakov toho, že murivo ťahá vodu a vytvárajú sa plesne. Tie spôsobujú rôzne respiračné ochorenia, hlavne u detí. V takýchto prípadoch je často bezcenné riešiť obkopávanie muriva a obloženie nopovanou fóliou. Vodu totiž ťahá murivo od spodku na spôsob špongie, cez samotný materiál, stierky a spojivo. Aby sa tak nedialo, je nutné zastaviť cestu vode nahor. Je to možné práve vložením izolačného materiálu. Podrezávanie domu svojpomocne neodporúčame. Injektáže môžu byť lokálnym riešením, no stačí vynechanie miesta a práve tam sa môže pri novej stierke objaviť vlhká mapa na stene. Môžete sa rozhodnúť pre podrezávanie muriva ručne vo vlastnej réžií, alebo prostredníctvom špecializovanej firmy, ktorá má na podpilovanie domu špeciálne stroje. V každom prípade sa však pripravte na väčšiu investíciu a úkon plánujte aj v závislosti od Vašej schopnosti pokryť jeho priebeh.

Kontaktujte nás

Súhlas so spracovaním osobných údajov