GRIZZLY professional s.r.o.

Profesionalita, Spoľahlivosť, Zodpovedný prístup pri podrezávaní vlhkého muriva

 

Sme lídrom v oblasti sanácie muriva

Máme viac ako 20 kmeňových zamestnancov. V rámci partnerskej spolupráce s tými najlepšími rozvíjame naše aktivity na profesionálnej úrovni.

Ročne realizujeme sanáciu muriva na viac ako 200 objektoch, medzi ktoré patria kultúrne pamiatky, sakrálne stavby, rodinné domy, bytové domy, administratívne objekty, obecné úrady, školy a podobne.

Všetci naši pracovníci sú riadne vyškolení, majú zabezpečované pravidelné BOZP a používajú profesionálne strojné zariadenia.

Sme držiteľmi certifikátov kvality ISO 9001, ISO 14001 a ISO45001 vydaných nemeckou akreditačnou spoločnosťou TÜV SÜD.

Bola nám udelená licencia pre sanáciu muriva od Slovenskej komory pre sanáciu muriva, nakoľko naše práce vykonávame kvalitne, precízne a podľa schválených technologických postupov.

Naša spoločnosť má vlastnú divíziu pre výskum, vývoj a výrobu strojných technológií a chémie pre sanáciu muriva. Hlavným úspechom v roku 2017 je uvedenie prvej špeciálnej lanovej píly na podrezávanie muriva Ultimate WS pro, ktorá svojimi kvalitami predstihla všetky doteraz dostupné stroje na trhu.

Ďalším veľkým úspechom je vytvorenie nového injektážného krému pre sanáciu muriva pod obchodným menom „AQUAPROTECT nano“. Tento jedinečný krém hydrofobizuje materiál na molekulárnej úrovni a tým sa stáva maximálne voduodpudivý.

Vlastníme niekoľko patentov a ochranných známok v oblasti sanácie muriva a budujeme modernú spoločnosť, inovatívne výrobky a nové štandardy v našej oblasti.

Vytvárame nové štandardy

9

Vyvíjame vlastné výrobky

AQUAPROTECT nano, AQUAPROTECT fix, AQUAPROTECT xPE, AQUAPROTECT INOX, AQUAPROTECT na sanáciu

9

Zavádzame nové technológie

Izoláciu muriva realizujeme profesionálnymi strojnými zariadeniami, ktoré sú navrhované a vyrábané našou spoločnosťou – divíziou vývoja a výroby.

9

Máme oprávnenia

Sme jedinými držiteľmi certifikátov kvality ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 45001 v oblasti podrezávania muriva na Slovensku.
Taktiež sme držiteľmi najvyššej licencie od Slovenskej komory pre sanáciu muriva.
Všetci naši pracovníci sú riadne vyškolení a držiteľmi právoplatných osvedčení.

aquaprotect-grizzly

rokov skúseností

zrealizovaných projektov

kmeňových zamestnancov

spolupracujúcich firiem

Kvalita a trvalá hodnota vykonaných prác je pre nás prioritou.”

Pavol Práznovský – CEO

Mohu jen doporučit. Perfektní přístup a výborný odborný výklad a skvělé reference.
Vilém Medek
Vilém Medek
2022-05-04
Komu ešte popraskali steny po podpílení touto firmou? Alebo som jediný? Čo sa týka expanznej malty ... No ja myslím, že by mala byť pod celou hrúbkou steny .. nakoľko sme burali nový otvor na dvere a pri rozoberaní muriva bola (náhodou?) malta iba cca 5cm z jednej a 5cm z druhej strany .. čo sa týka tých vymedzovacich klinov, tak tie by asi mali byť v rôznych hrubkach.... Predsa nie vždy sa im podarí vypilit rovnako hrubú drážku... Pri reklamácii , komunikácia veľmi ťažká a nevybavena... Za mňa veľké - Nakoľko nejde odpovedať na Vašu reakciu. Tak upresním tu. Ja som nedal súhlas na odstránenie takého množstva sokla! nakoľko nepozerám majstrom na ruky a prišiel som keď to už bolo z jednej strany obité. A keď už to teda odstránili, prečo som si to mal upraviť ja? Aby sa mi tam nedržala a nepresakovala voda do domu pri napr. daždi? Toto bola odpoveď Vášho zamestnanca. A keď už to teda odstránili, patrí sa to po sebe aj vyspraviť predsa. Nehovoriac o neporiadku,ktorý po sebe nechali... Ani len zamiesť sa im neunuvalo. Čo sa týka prasklín , keby boli použité kliny rôznych hrúbok, myslím , že by praskliny nevznikli. Ďalšie búracie práce ... Na druhej strane domu? Čo to má s praskaním na inom mieste? Volal som Vás, aby ste sa na to prišli pozrieť ... Vy, nie obchodný zástupca. Neprišli ste... Ukázal by som Vám jedny dvere ... Z jednej strany sa podpilovali , z druhej nie... Tam kde sa podpilili tam je prasklina , kde sa nepodpilili , tam nie je prasklina. A takýchto zákazníkov je veľa? Tak potom je niekde chyba. Ja som po Vás nepožadoval peniaze! Ale opravu Vašej zle spravenej práce. Neviem kde ste vzali , že ja som chcel peniaze! Za ďalšie Vaše postupy sú zvláštne , vyhrážať sa zákazníkovi , že ak nezmaže recenziu , tak začnete Vy- ohlasite ma na OÚ ,DÚ, SOI. Toto je riešenie hodné solídnej firmy. Poďme ďalej ... Na foto nižšie je to podľa Vás správne? Keď už teda "museli" obiť sokel, prečo na jednej stene sú dve výšky? Áno p. Práznovský... Nie som spokojný ... Okrem zabráneniu vlhkosti stien Vaši zamestnanci pochybili takmer vo všetkom ... Nehovoriac o ich nevhodnom správaní sa ... Na jednej komerčnej TV ste sa Vy osobne vyjadrili! Citujem: "pri správne zvolených technologických postupoch, nemôže prichádzať k žiadnemu sadaniu muriva, musí to byť priebežne stabilizované, a musí tam byť natlačená na konci malta, ktorá úplne vyplní škáru a dom sedí na svojom mieste, tak ako má."
Juraj Paulen
Juraj Paulen
2022-02-09
Trebišov - Sadovská 37 Oriešky , Balonová Tatiana. Dňa 7.10.2020 sme si objednali túto firmu, nakoľko som našla dobre recenzie ,tak musím napísať aj ja. Som veľmi veľmi spokojná s prácou chlapov podrezavali nám chatku 10 bm , chlapci boli takí šikovný, že ani hodinku nemali čo robiť. Milý ochotný, komunikativny, chlapi , nebol s nimi žiadny problém, ešte aj poupratovali za sebou, fakt ľudkovia ODPORUCAM !!! TAK NECH SA VAM DARI AJ NAĎALEJ A PRAJEM VAM ESTE VELA ZÁKAZNÍKOV. STE PROSTE 👍 . DAKUJEM VAM.
Tatiana Balonová
Tatiana Balonová
2020-10-09

Vyriešime problém s vlhnúcim murivom

Dom a jeho murivo je mokré, páchne plesňou, prípadne zateká priamo vodou, ktorá sa drží v budove, vytvára viditeľné povlaky a stierka sa narúša práve pôsobením vody. V čase častejších prehánok sa povlaky na stenách zvýrazňujú. Toto je zopár príznakov toho, že murivo ťahá vodu a vytvárajú sa plesne. Tie spôsobujú rôzne respiračné ochorenia, hlavne u detí. V takýchto prípadoch je často bezcenné riešiť obkopávanie muriva a obloženie nopovanou fóliou. Vodu totiž ťahá murivo od spodku na spôsob špongie, cez samotný materiál, stierky a spojivo. Aby sa tak nedialo, je nutné zastaviť cestu vode nahor. Je to možné práve vložením izolačného materiálu. Podrezávanie domu svojpomocne neodporúčame. Injektáže môžu byť lokálnym riešením, no stačí vynechanie miesta a práve tam sa môže pri novej stierke objaviť vlhká mapa na stene. Môžete sa rozhodnúť pre podrezávanie muriva ručne vo vlastnej réžií, alebo prostredníctvom špecializovanej firmy, ktorá má na podpilovanie domu špeciálne stroje. V každom prípade sa však pripravte na väčšiu investíciu a úkon plánujte aj v závislosti od Vašej schopnosti pokryť jeho priebeh.

Kontaktujte nás

Súhlas so spracovaním osobných údajov