Video prezentácie

Ponúkame Vám prezentačné firemné video, ktoré zachytáva zostrih nášho fungovania a pracovného nasadenia.

Tak, ako v každom remesle, aj v našom pôsobia viacerí dodávatelia sanačných služieb s rôznou kvalitou ponúkaných služieb. Preto je veľmi dôležité, aby ste dobre zvážili výber realizačnej firmy a tým predišli neželaným výsledkom.  Naša spoločnosť si zakladá na profesionálnom prístupe s dôrazom na spokojnosť zákazníka od prvého kontaktu až po odovzdanie diela.

Vyberte si aj Vy skutočných profesionálov.

Firma GRIZZLY patrí v Európe medzi priekopníkov v oblasti podrezávania muriva. Má vlastnú divíziu vývoja a výroby strojných zariadení pre sanáciu muriva. Na tomto videu Vám s hrdosťou predstavujeme našu novú diamantovú lanovú pílu, ktorá je určená na podrezávanie aj tých najtvrdších materiálov a hlavne sakrálnych a historických stavieb, kde hrúbka múrov prekračuje aj 300cm.

V priebehu dlhých rokov sme spolupracovali s nemeckým výrobcom chémie pre vytvorenie najúčinnejšie krému na injektáž muriva. V roku 2018 sa nám podarilo priniesť na trh nový revolučný produkt: AQUAPROTECT nano. Tento produkt bol dlhodobo testovaný na rôznych objektoch a materiáloch a výsledky sú ohromujúce. Výsledky boli potvrdené aj Technickým a skúšobným ústavom SR a Slovenskou komorou pre sanáciu muriva.
V roku 2017 sme boli oslovení televíziou JOJ pre nakrútenie reportáže o podrezávaní muriva do relácie: Postavíme, opravíme, zveľadíme.
Nakrúcanie sa realizovalo u milej rodiny v obci Moravský Sv. Ján počas krásneho slnečného dňa. Sme veľmi radi, že už viac ako 2000 našich zákazníkov z celého Slovenska si môže vychutnávať podrezaný suchý dom s našou doživotnou zárukou.
Vykonávame špeciálne práce spojené s rezaním betónu, podrezávania muriva, rezanie betónu pod vodnou hladinou a iné technologický náročné práce.

Vyžiadajte si spracovanie nezáväznej cenovej ponuky

Našu prácu berieme veľmi zodpovedne. K zákazníkovi pristupujeme s ohľadom na jeho individuálny problém a navrhneme najefektívnejšie riešenie jeho problému so vzlínavou vlhkosťou.
Doba podrezania rodinného domu u nás je 1 až 2 dni. Kontaktujte nás za účelom vypracovania nezáväznej cenovej ponuky.