Video prezentácie

Korporátne video GRIZZLY professional s.r.o.

Pon├║kame V├ím prezenta─Źn├ę firemn├ę video, ktor├ę zachyt├íva zostrih n├í┼ího fungovania a pracovn├ęho nasadenia.

Tak, ako v ka┼żdom remesle, aj v na┼íom p├┤sobia viacer├ş dod├ívatelia sana─Źn├Żch slu┼żieb s r├┤znou kvalitou pon├║kan├Żch slu┼żieb. Preto je ve─żmi d├┤le┼żit├ę, aby ste dobre zv├í┼żili v├Żber realiza─Źnej firmy a t├Żm predi┼íli ne┼żelan├Żm v├Żsledkom.┬á Na┼ía spolo─Źnos┼ą si zaklad├í na profesion├ílnom pr├şstupe s d├┤razom na spokojnos┼ą z├íkazn├şka od prv├ęho kontaktu a┼ż po odovzdanie diela.

Vyberte si aj Vy skuto─Źn├Żch profesion├ílov pre podpilovanie domu.

WS ultimate pro – diamantov├í lanov├í p├şla pre podrezanie domu

Firma GRIZZLY patr├ş v Eur├│pe medzi priekopn├şkov v oblasti podrez├ívania muriva. M├í vlastn├║ div├şziu v├Żvoja a v├Żroby strojn├Żch zariaden├ş pre san├íciu muriva. Na tomto videu V├ím s hrdos┼ąou predstavujeme na┼íu nov├║ diamantov├║ lanov├║ p├şlu WS ultimate pro, ktor├í je ur─Źen├í na podrez├ívanie aj t├Żch najtvrd┼í├şch materi├ílov a hlavne sakr├ílnych a historick├Żch stavieb, kde hr├║bka m├║rov prekra─Źuje aj 300cm.

Kr├ęm na injekt├í┼ż muriva

V priebehu dlh├Żch rokov sme spolupracovali s nemeck├Żm v├Żrobcom ch├ęmie pre vytvorenie naj├║─Źinnej┼íieho kr├ęmu na injekt├í┼ż muriva. V roku 2018 sme priniesli na trh nov├Ż revolu─Źn├Ż produkt: AQUAPROTECT nano. Tento produkt bol dlhodobo testovan├Ż na r├┤znych objektoch a materi├íloch a v├Żsledky s├║ ohromuj├║ce. V├Żsledky boli potvrden├ę aj Technick├Żm a sk├║┼íobn├Żm ├║stavom SR a Slovenskou komorou pre san├íciu historick├Żch objektov.

Report├í┼ż o podrez├ívan├ş muriva v telev├şzii JOJ – Postav├şme, oprav├şme, zve─żad├şme

V roku 2017 sme boli osloven├ş telev├şziou JOJ pre nakr├║tenie report├í┼że o podrez├ívan├ş muriva do rel├ície: Postav├şme, oprav├şme, zve─żad├şme.
Nakr├║canie sa realizovalo u milej rodiny v obci Moravsk├Ż Sv. J├ín po─Źas kr├ísneho slne─Źn├ęho d┼ła. Sme ve─żmi radi, ┼że u┼ż viac ako 2000 na┼íich z├íkazn├şkov z cel├ęho Slovenska si m├┤┼że vychutn├íva┼ą podrezan├Ż such├Ż dom s na┼íou do┼żivotnou z├írukou.

Rezanie bet├│nu, rezanie ┼żelezobet├│nu, rezanie pod vodou. Profesion├ílne rezanie.

Vykon├ívame ┼ípeci├ílne pr├íce spojen├ę s rezan├şm bet├│nu, podrez├ívania muriva, rezanie bet├│nu pod vodnou hladinou a in├ę technologick├Ż n├íro─Źn├ę pr├íce.

Vy┼żiadajte si spracovanie nez├ív├Ąznej cenovej ponuky

Na┼íu pr├ícu berieme ve─żmi zodpovedne. K z├íkazn├şkovi pristupujeme s oh─żadom na jeho individu├ílny probl├ęm a navrhneme najefekt├şvnej┼íie rie┼íenie jeho probl├ęmu so vzl├şnavou vlhkos┼ąou.
Doba podrezania rodinn├ęho domu u n├ís je 1 a┼ż 2 dni. Kontaktujte n├ís za ├║─Źelom vypracovania nez├ív├Ąznej cenovej ponuky.