Z našich projektov

Ročne vykonáme sanáciu muriva na viac ako 200 objektoch. Zabezpečujeme aj technický audit budov.

Podrezávanie múrov domu je najstaršou metódou, ktorá sa používa na izoláciu základov rodinných domov, historických pamiatok, sakrálnych stavieb či verejných objektov. Týmto sa zastaví vlhnutie stien. Metóda spočíva v prerezaní muriva po celej jeho dĺžke špeciálnou lanovou alebo reťazovou pílou a následnom vložení hydroizolácie do vzniknutej škáry. Vhodná technológia podrezania objektu závisí od materiálu, hrúbky a kvality muriva.

rodinne_domy

Rodinné domy

Staršie rodinné domy majú často problém s vlhnutím stien, čo má za následok tvorbu plesní v interiéri. Je nevyhnutné zastaviť vzlínavosť vlhkosti podrezaním muriva.

 

renesancny-kastiel-galanta

Historické budovy

Základom pri rekonštrukcii historických budov do pôvodnej podoby je sanácia muriva podrezaním. Často ide o zložitý proces spojený s výkopom a zvislou izoláciou muriva.

sakralne-stavby

Sakrálne stavby

Stavby slúžiace pre náboženské úkony, patriace k významným historickým pamiatkam majú často problém s vlhnutím muriva. Podrezanie stavby je základom.

 

podrezanie-muriva-grizzly

Verejné objekty

Pri ostraňovaní vlhkosti na budovách slúžiacich verejnosti je často potrebné podrezanie muriva a následné vloženie hydroizolácie so schopnosťou premostenia trhlín.

 

Vyžiadajte si spracovanie nezáväznej cenovej ponuky

Našu prácu berieme veľmi zodpovedne. K zákazníkovi pristupujeme s ohľadom na jeho individuálny problém a navrhneme najefektívnejšie riešenie jeho problému so vzlínavou vlhkosťou.
Doba podrezania rodinného domu u nás je 1 až 2 dni. Kontaktujte nás za účelom vypracovania nezáväznej cenovej ponuky.